Proglobal - Ganoderma & káva

Ganoderma & káva


Všem milovníkům kávy nabízíme převratné informace o jejich oblíbeném nápoji !

Silný extrakt prvotřídní kávy Arabica s výtažkem z houby Ganodermy.

  • To je opravdu revoluce ve světě zdraví !

V šálku naší kávy si tak můžete dopřát nejkvalitnější zdroj zdraví. Obsah kofeinu je tu minimální, dodání energie a ozdravný efekt je vytvořen díky výtažku z houby Ganodermy, nazývané „královna všech rostlin“.

„Máte zkušenosti, že pokud je káva zdravá, tak potom většinou ztrácí hodně na své chuti a vůni?“ Obavy jsou na místě – různé zdravé alternativy kávy nás skutečně většinou neuspokojí chuťově…

Naše káva je v tomto směru naprostou výjimkou. Nabídne vám intenzívní aroma, bohatou pěnu a chuť silné, lahodné kávy. K tomu ještě dodáme, že vám nebude překyselovat organismus (! kyselé prostředí milují nádory, plísně apod. !) a zatěžovat srdce – naopak zmírní spoustu vašich zdravotních obtíží a pomůže vám dlouhodobě uchovat ve vašem těle rovnováhu tělesnou, duševní, duchovní i imunologickou.

Pokud máte touhu ochutnat kávu s touto perlou přírody – magickou rostlinou, která podle čínské medicíny „vzkřísí i mrtvého a postaví na nohy každého“, potom čtěte dál a dozvíte se všechny podrobnosti…

Káva, ten lahodný nápoj, nás provází na každém kroku.

Někdo si bez ní neumí představit začátek dne, jiný se těší na odpolední posezení u kávy s přáteli, další si kávou udržuje duševní svěžest a koncentraci při studiu či tvůrčí práci…

Všichni se ale shodneme na tom, že káva dodává svojí nezaměnitelnou chutí a vůní kouzelnou atmosféru každé příležitosti. Téměř všichni ji však pijeme se slabším či silnějším pocitem provinění na svém zdraví, neboť víme, že dehydratuje náš organismus a tím nám vyplavuje z těla vápník a další důležité minerály. Dále zatěžuje naše srdce a především silně překyseluje náš organismus, čímž přispívá k rychlejšímu stárnutí našeho těla a také k většímu nebezpečí vzniku nejrůznějších civilizačních chorob.

A teď si představte, že byste mohli pít pravou zrnkovou kávu, která by ovšem tyto negativní účinky neměla! Ano, takovou je káva s přídavkem vzácné léčivé rostliny – houby Reishi, zvané Ganoderma lucidum či lesklokorka. Podle dlouhodobých výzkumů je tato houba nadějí současné medicíny.

Čínskými léčiteli je používaná více než 2 000 let jako „kouzelná rostlina“. V Číně a v Japonsku je uznávaná jako lék a používá se i v nemocnicích jako podpůrná léčba při léčbě rakoviny a dalších civilizačních nemocí. Současné vědecké výzkumy potvrzují, že složky obsažené v houbě Reishi mají pozitivní vliv na zlepšení zdraví, na udržení rovnováhy v organismu a na prodloužení života.

Jedná se o tyto výjimečné vlastnosti: BIOLOGICKÁ INTELIGENCE – naskenuje tělo

ZPOMALUJE STÁRNUTÍ BUNĚK

252 AKTIVNÍCH ŽIVIN PRO ČLOVĚKA

150 PŘÍRODNÍCH ANTIOXIDANTŮ

SAPONINY – brání srážení krve, řeší skryté záněty, vyrovnávají krevní tlak AŽ 6 000 ppm ORGANICKÉHO GERMÁNIA v běžných potravinách od 0,1 do 1,0 ppm (antitumorová aktivita, imunita, analgetikum…)

ÚČINNÝ ALKALYZÁTOR – neutralizuje kyselost

JAKO JEDINÁ OBSAHUJE LÁTKU: GANODERAN „vitamín budoucnosti“ ten produkuje enzymy, které brání vzniku a růstu nádorových buněk, dále snižují riziko srdečního infarktu.

Reishi má tzv. přirozenou inteligenci – to znamená, že si sama udělá diagnózu a vše v organismu uvádí do optimálního stavu. Ovlivňuje viskozitu krve a tím předchází tvorbě krevních sraženin, což má velký vliv na snížení rizika onemocnění výdutí, mozkovou mrtvicí a některými chorobami srdce. Dále vyrovnává tlak a kolísavou hladinu cukru u diabetiků. Velice významný fakt je, že v dnešní době, kdy má každý třetí občan nadváhu, Reishi nenásilně snižuje váhu tím, že upravuje a posiluje činnost ledvin. Dovede organismus k jeho ideální váze, která se pak už bez velké námahy snadno udržuje.

SROVNÁNÍ:

klasická káva .............­.............­.............­.............­.. káva s Ganodermou

krátkodobé dodání energie ---------------------------------- dlouhodobé dodání energie

překyselení organismu --------------------------------------------------- neutrální ph

alkalyzátor –---------------------------------------------- neutralizuje kyselost těla

vyplavuje vápník ----------------------------------------------------- dodává minerály

odvodňuje organismus ------------------------------------------- nedochází k odvodnění

zatěžuje srdce -------------------------------------------------------- posiluje srdce

vysoký obsah kofeinu ----------------------------------------- minimální obsah kofeinu

a další negat. účinky díky kofeinu -------- a další pozit. účinky díky vlast.Ganodermy

PRODUKTY S Ganodermou NALEZNETE ZDE: http://mojekava.dxneurope.eu/